O nás

Jsme dva sourozenci, kteří spojili své síly, talenty a nasazení a vybudovali Přírodní lékárnu. Po 17 letech jsme se si řekli, že už máme dostatek zkušeností, abychom se pustili do vlastní řady doplňků stravy, tak vznikla Sibyl.

Měli jsme pocit, že na trhu je stále málo opravdu čistých doplňků stravy a bylinných extraktů, tak jsme se rozhodli, že je uděláme sami. Od malička jsme byli vychováváni v tom, že nemáme nikoho kritizovat, pokud nejsme připraveni to udělat sami. Tak my jsme se připraveni cítili. To jsme ale ještě netušili, že to nebude zas tak jednoduché. Psal se rok 2017 a o některých postupech náš trh neměl ani zdání. Dnes je to již někde jinde a můžeme si třeba říkat, že jsme stáli u zrodu výroby čistých doplňků stravy.

Při zajišťování kapslování nám skoro všude bylo řečeno, že to bez přídatných látek nejde. Důvody byly různé, ale jeden se opakoval nejčastěji, nutná manuální příprava a balení, na což nemají firmy lidi ani technologie. Naštěstí nás oslovila paní Vejrychová a nabídla nám možnost kapslování i bez přídatných látek. Kromě toho, že své práci velmi rozumí, je i výborná homeopatka. Její životní styl a nahlížení na život, nám jsou velmi blízké. Se surovinou pracuje s láskou a vášní, kterou pro Sibyl potřebujeme.

O-nas-sibyl

Každý produkt má v sobě nějaký příběh a tohle je ten náš

Při výběru suroviny nás zajímá

  • zdroj suroviny
  • procentuální množství účinné látky
  • čistota

Suroviny pro Sibyl jsou z Číny, Španělska a Německa. Čína v tomto směru dost často vyvolává emoce, proto suroviny testujeme na přítomnost těžkých kovů a mikroorganismů. Vitamíny a minerály i na přítomnost garantovaného množství účinné látky. Dodavatele pečlivě vybíráme i v tom směru, že byliny, z kterých jsou extrakty vyráběny, jsou čisté a sbírané v těch částech země, které ještě nejsou tolik zamořeny.

V sortimentu Sibyl nenajdete nic, co bychom sami nebyli ochotni užívat. Toto osobní kritérium je při výběru možná nejdůležitější ze všech. Produkty Sibyl vyrábíme také pro sebe a svou rodinu a můžeme se za ně osobně zaručit. Léčivé byliny jsou naší opravdu velkou láskou a náš pohled na ně, můžete najít v blogu.

A na co se můžete těšit do budoucna? To sami nevíme :-) Nejdůležitější ale zůstává, aby to vám i nám stále přinášelo radost!

Věříme, že zdraví je nejdůležitější co máme. Aktivní péče o něj by měla být samozřejmostí. Zastavte se za námi na prodejně v Brně, uvidíte sami! Nebo nám můžete napsat. Budeme rádi za připomínky a nápady, jak ještě naší práci zlepšit.