Příliš akční játra

Je-li plynatost spojená s bolestmi a nafouknutím v podžebří a celého břicha, podrážděností (takovým pocitem vnitřního napětí) a střídáním průjmu a zácpy, tak v tom středovém terénu hapruje KOMUNIKACE. Pravá strana jakoby utlačuje levou, a z toho vždy vyjde nafouknutí jedné ze stran.

Játra a jejich energie odpovídají za to, že vše proudí jak má. Je to jako že fouká ten správný vítr, které vede energii kam má. Není silný ani slabý, prostě akorát. V tomto případě se rozpíná a utlačuje celý zbytek středu.

Dalšími ukazateli mohou být - únava, nechutenství, stolice je někdy velmi suchá, doslova bobkovitá a někdy řídká, pálení žáhy a červenání obličeje.

V tomto případě platí omezit alkohol a těžká tučná jídla. Více se radovat a smát, naučit se správně dýchat, abyste uvolnili to napětí.

Z bylin doporučuji kořen pampelišky v dávce 2 - 0 - 2 (hořčiny kořene dokáží játra zkrotit), bisglycinát hořečnatý 0 - 0 - 2 (s večerním jídlem) a v případě, že se vám často dělají modřiny nebo máte neodolatelnou chuť na sladké, zařaďte kozinec blanitý 2 - 0 - 0.

Takto podávejte do úplného vymizení potíží. Minimálně 3 měsíce. Pokud byste do 3 měsíců neviděli vůbec žádné změny, napište mi.

Tento syndrom je hodně o zadržování emocí a svých potřeb. Vyjádřete se a možná potíže ustoupí samy.

Jana Kubíčková

Jana Kubíčková
majitelka