O nás

Jsme dva sourozenci, kteří spojili své síly, talenty a nasazení a vybudovali Přírodní lékárnu. Po 17 letech jsme se si řekli, že už máme dostatek zkušeností, abychom se pustili do vlastní řady doplňků stravy, tak vznikla Sibyl.

Měli jsme pocit, že na trhu je stále málo opravdu čistých doplňků stravy a bylinných extraktů, tak jsme se rozhodli, že je uděláme sami. Od malička jsme byli vychováváni v tom, že nemáme nikoho kritizovat, pokud nejsme připraveni to udělat sami. Tak my jsme se připraveni cítili. To jsme ale ještě netušili, že to nebude zas tak jednoduché. Při zajišťování kapslování nám skoro všude bylo řečeno, že to bez přídatných látek nejde. Důvody byly různé, ale jeden se opakoval nejčastěji, nutná manuální příprava a balení, na což nemají firmy lidi ani technologie.Naštěstí nás oslovila paní Vejrychová a nabídla nám možnost kapslování i bez přídatných látek. Kromě toho, že své práci velmi rozumí, je i výborná homeopatka a její životní styl a nahlížení na život, nám jsou velmi blízké. Se surovinou pracuje s láskou a vášní, kterou pro Sibyl potřebujeme.

Každý produkt má v sobě nějaký příběh a tohle je ten náš

Při výběru suroviny nás zajímá

  • zdroj suroviny
  • procentuální množství účinné látky
  • čistota

Suroviny pro Sibyl jsou z Číny, Španělska a z Peru. Čína v tomto směru dost často vyvolává emoce, proto suroviny testujeme na přítomnost těžkých kovů a mikroorganismů. Vitamíny a minerály i na přítomnost garantovaného množství účinné látky. Dodavatele pečlivě vybíráme i v tom směru, že byliny z kterých jsou vyráběny extrakty jsou čisté a sbírané v těch částech země, které ještě nejsou tolik zamořeny.

V sortimentu Sibyl nenajdete nic, co bychom sami nebyli ochotni užívat. Toto osobní kritérium je při výběru možná nejdůležitější ze všech. Produkty Sibyl vyrábíme také pro sebe a svou rodinu a můžeme se za ně osobně zaručit. Léčivé byliny jsou naší opravdu velkou láskou a náš pohled na ně, můžete najít v blogu.

Kosmetiku, kterou zde také najdete, sice nevyrábíme, ale jsme toho názoru, že i kosmetika ovlivňuje naše zdraví. Proto jsme hledali co možná nejčistší kosmetiku a narazili jsme na přípravky s certifikací DEMETER. Tyto produkty splňují přísně podmínky přírodní kosmetiky.

A na co se můžete těšit do budoucna? Rozšíříme přednášky na téma zdraví a léčení bylinami, něco živě a něco na našem Youtube kanálu přírodní lékárny. Chystáme pro vás také novou prodejnu v Brně! Nejdůležitější ale zůstává, aby to vám i nám stále přinášelo radost!

Věříme, že zdraví je nejdůležitější co máme. Aktivní péče o něj by měla být samozřejmostí. Zastavte se za námi na prodejně v Brně, uvidíte sami! Nebo nám jen můžete napsat. Budeme rádi za připomínky a nápady, jak ještě naší práci zlepšit.

O nas