O nás

Po 17 let v naší přírodní lékárně přinášíme kvalitní a osvědčené doplňky stravy. I proto jsme si řekli, že už máme dostatek zkušeností na to, abychom se pustili do vlastní řady doplňků stravy. A tak vznikla Sibyl. Na trhu nám chyběli opravdu čisté doplňky, tak jsme se rozhodli, že zkusíme vše udělat bez přidatných látek. Ale to jsme ještě netušili, že to nebude zas tak jednoduché, jak jsme si mysleli. Při zajišťování kapslování nám skoro všude bylo řečeno, že to bez přidatných látek nejde. Z různých důvodů, ale jeden se opakoval nejčastěji. A to je, že to prostě moc pracné. Naštěstí nás oslovila paní z jedné firmy z Pardubic a nabídla nám možnost kapslování i bez přidatných látek. Se surovinou se tedy pracuje se stejnou vášní jako, když jsme pro vás připravovali celou řadu Sibyl. Každý produkt má v sobě nějaký příběh a tohle je ten náš.

Při výběru nás zajímá, kdo za produkty stojí, jaký je zdroj surovin a míra a čistota účinných látek. Naše suroviny pro Sibyl jsou většinou z Činy, ale nemusíte se bát. Pokud vás zajímá, jak jsme suroviny vybírali, mrkněte na náš blog. Spolu se sortimentem rozšiřujeme i své znalosti. Informace předáváme dál přímo na prodejně, formou osobního poradenství a přednášek. Na stránkách nenajdete nic, co bychom sami nebyli ochotni užívat. Toto osobní kritérium je při výběru možná nejdůležitější ze všech.

Produkty Sibyl vyrábíme také pro sebe a svou rodinu a můžeme se za ně osobně zaručit. A protože léčivé byliny jsou naší opravdu velkou láskou, zajímavé povídání o nich najdete i na našem blogu.

Kosmetiku, kterou zde taky najdete si sice nevyrábíme, ale jsme toho názoru, že i kosmetiky ovlivňuje naše zdraví. Hledali jsme co možná nejčistší kosmetiky a narazili jsme na přípravky s certifikací DEMETER. Tyto produkty splňují přísně podmínky přírodní kosmetiky. Více o certifikaci DEMETER si můžete přečíst v našem blogu.

A na co se můžete těšit do budoucna? Rozšíříme přednášky na téma zdraví a léčení bylinami a chystáme pro vás také novou prodejnu v Brně! Nejdůležitější ale zůstává, aby to vám i nám stále přinášelo radost!

Věříme, že zdraví je nejdůležitější, co máme a aktivní péče o něj by měla být samozřejmostí. Zatavte se za námi v prodejně v Hradci Králové, uvidíte sami! Nebo nám jen můžete napast.